Maltepe Koltuk Yıkama

Akıllı telefonlardan aşağıdaki numaralara tıklayarak Simay Garantili Koltuk Yıkama için kolay arama yapabilirsiniz.

Deneyimli kadromuz ile garantili koltuk yıkama hizmeti sunmaktayız. Koltuk, Sandalye, Minder yıkama ..


Koltuk yıkama Hijyen

KOLTUK YIKAMADA TEK LİDER FİRMA MALTEPE KOLTUK YIKAMA

 Koltuk kanepe, berjer salon ve oturma odasında en sık kullanılan eşyadır. İster istemez ne kadar dikkat edilse de çabuk kirlenirler. Derinlemesine temizlik için, bakteri ve mikroorganizmalardan kurtulmak için koltuklarınızı üç ayda bir Maltepe koltuk yıkamada bir numara olan firmamıza vererek,  günlük kullanımda karşılaştığınız lekeleri koltuğunuzdaki kullanma kılavuzuna göre yıkar ve kurularız. Sizin için eziyetli olan lekeler ve kötü kokulardan kurtulmak bizim için oldukça kolaydır. Firmamız, koltuklarınızın rengini soldurmaz, yıpratmaz ve dokusunu bozmadan hizmet vermektedir.

Döner başlıklı bir fırça ile koltuklarınızı nazikçe yıkarak yıpranmalarına izin vermeden temizliğini yapmaktayız. Koltuk temizlemede ileri teknolojiyi kullanarak iç ve dış temizliklerini uzaman ekibimiz titizlikle yapmaktadır.  Sizleri sizden daha çok düşünerek kokulara alerjiniz var ise temizlikte kullandığımız ürünleri size özel olarak alıyor ve kokudan rahatsız olmanızı engelliyoruz. Müşterilerimizin sağlığını ön planda tutarak koltuk temizlemeyi alanımızda bir adım daha ileriye taşımaktayız.

Maltepe koltuk yıkama olarak uyun fiyatlarımız, kapıda ödeme kolaylığı ve 7/24 saat çalışarak müşteri memnuniyeti odalı çalışmaktayız. Randevularınızı size göre ayarlamakta ve temizliğimiz de daima hızlı, etkili kaliteli ve garantili hizmet sunmaktayız.  İlkemiz %100 müşteri memnuiyeti olduğu için istek ve önerilerinizi ciddiye alıyoruz.  Personellerimiz koltuk yıkamada uzman ve eğitimli olduklarında iş bilinci gelişmiş olarak çalışmakta, sistemi olarak hizmet vermektedirler.

Yerinde Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

Yerinde koltuk yıkama ile koltuklarınız ilk günkü temizliğine kavuşsun.

Deri Koltuk Temizleme

Deri Koltuk Temizleme.

Kullandığımız özel ürünler deri koltuklarınızı temizler, besler ve korur.

Yerinde Halı Yıkama

Yerinde Halı Yıkama

Halıfleks ve cami halısı gibi taşınmaz halıları yerinde temizliyoruz.