Kadıköy Koltuk Yıkama

Akıllı telefonlardan aşağıdaki numaralara tıklayarak Simay Garantili Koltuk Yıkama için kolay arama yapabilirsiniz.

Deneyimli kadromuz ile garantili koltuk yıkama hizmeti sunmaktayız. Koltuk, Sandalye, Minder yıkama ..


Koltuk yıkama Hijyen

KADIKÖY KOLTUK YIKAMA

Evimizin vazgeçilmez parçası olan koltuklar her ne kadar özen gösterilse de lekelere maruz kalmakta, zaman içerisinde toz tutmakta ve mayt denilen canlıların yaşam yeri haline gelmektedir. Kendi imkânlarımızla yaptığımız temizlik yüzeysel lekelere çözüm olsa koltuğunuzun içine işlemiş olan kir ve maytlara maalesef çözüm olmamaktadır. Hem evinizin hijyenik olması hem de misafirlerinize karşı mahcubiyet duymamak adına koltuklarınızın profesyonel bir temizliğe ihtiyacı vardır. Bu alanda hizmet veren ve birçok kişinin memnuniyetle tercih ettiği Kadıköy Koltuk Yıkama firmamız size bir telefon kadar yakın.

Bizi aradığınız andan itibaren müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmetin ilk adımını atmış olursunuz. Uygun olduğunuz günde evinizde ya da işyerinizde bulunan koltuklarınızı yerinde yıkıyoruz. Koltukların bulunduğu yerde yıkama için gerekli olan tertibi alarak, özel yıkama cihazlarımız ile sizleri rahatsız etmeden yıkama işlemini gerçekleştirmekteyiz. Siz istirahat ederken dostlarınızla veya ailenizle ilgilenirken Kadıköy Koltuk Yıkama olarak mümkün olan kısa sürede işimizi tamamlamaktayız. Oldukça ünlü bir kimya fabrikasının üretimi olan yumuşatıcı ve boraks katkılı özel şampuan, leke çıkarıcı kullanarak yaptığımız yıkama işlemi ile koltuklarınız parlaklık kazanır ve güzel bir koku bırakır.

Koltuklarınızın renklerinde solma olmaz, oldukça kolay durulanır ve kalıntı bırakmaz. İnsan sağlığına zararı olan maytlardan ve derinlemesine işlemiş kirlerden koltuklarınızı arındırmak için Kadıköy Koltuk Yıkama firması olarak yılda iki kez koltuklarınızı yıkatmanızı tavsiye ederiz.  

Yerinde Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

Yerinde koltuk yıkama ile koltuklarınız ilk günkü temizliğine kavuşsun.

Deri Koltuk Temizleme

Deri Koltuk Temizleme.

Kullandığımız özel ürünler deri koltuklarınızı temizler, besler ve korur.

Yerinde Halı Yıkama

Yerinde Halı Yıkama

Halıfleks ve cami halısı gibi taşınmaz halıları yerinde temizliyoruz.