Hakkımızda

Hakkımızda

Koltuk yıkama Hijyen

Simay koltuk yıkama firmalar arasında vermiş olduğu hizmetler ve müşteri odaklı çalıştığı için geniş referanslara sahip olmakla birlikte kaliteli ve garantili yıkama hizmetleri vermektedir.

 Günümüzün geliştiği teknolojik ve inovasyon ile birlikte hızlı ve güvenilir koltuk yıkama hizmetlerini vermekteyiz. Simay koltuk yıkama hizmetleri olarak teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekteyiz ve gelişen teknolojik gelişmeleri olduğu gibi uygulamaya almaktayız.

Sizden yıkamak için aldığımız koltuklarımız garanti şartları çerçevesinde, garanti altındadır. Kurumsal yapıda olan firmamız müşteri ilişkilerine özen göstermekte ve müşterilerini mağdur duruma düşürmemektedir. Ürünlerinizi ivedili bir şekilde leke ve toz bırakmadan özel geliştirilen robotlar ile temizlenmek ve nasıl teslim aldık ise öyle teslim etmekteyiz.

Firmamız için özel geliştirdiğimiz servis ağı bulunmakta ve servis ağı ile evinizden, iş yerinizden teslim alıyoruz ve aynı adrese teslim ediyoruz.

Firmamız her alanda tecrübeli kişiler ile çalışmakta ve asla kaliteden ödün vermemektedir. Hızlı iletişim ağı ile bizimle iletişime geçmek oldukça kolaydır.

Yerinde Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

Yerinde koltuk yıkama ile koltuklarınız ilk günkü temizliğine kavuşsun.

Deri Koltuk Temizleme

Deri Koltuk Temizleme.

Kullandığımız özel ürünler deri koltuklarınızı temizler, besler ve korur.

Yerinde Halı Yıkama

Yerinde Halı Yıkama

Halıfleks ve cami halısı gibi taşınmaz halıları yerinde temizliyoruz.