Deri Koltuk Yıkama

Akıllı telefonlardan aşağıdaki numaralara tıklayarak Simay Garantili Koltuk Yıkama için kolay arama yapabilirsiniz.

Deneyimli kadromuz ile garantili koltuk yıkama hizmeti sunmaktayız. Koltuk, Sandalye, Minder yıkama ..


Koltuk yıkama Hijyen

Kullandığımız özel deterjanlar ile deri koltuklarınıza zarar vermeden temizleme işlemi yapılmaktadır. Deri koltuk yıkama işlemi aynı zamanda deri koltuklarınızı besler ve ilk günki halini alır.

İş yerlerinde kullanılmakta olan deri koltuklar, eğer iş yerinde temizlik elemanlarınız yok iste tozlanmakta ve tozlanan bu koltukların altlarına, aralarına tozlar kaçmakta ve temizleme yapılıyorken detaylı temizleme işlemleri yapılmamaktadır. Müşterilerimizin bize ulaşıp temizleme yaptığımızda mikropların bizleri nasıl tehdit ettiğini görebilmekteyiz. İş bu durumda iken temizleme alanında ilerleme kayıt etmiş bir kişinin deri koltukları temizlemesi gerekmektedir. Çünkü; deri koltuklar da kullanılan deterjanlar değişiklik göstermektedir, kumaşta kullanılan deterjanlar daha farklı olmaktadır. Eğer yanlış deterjan kullanımı söz konusu ise binlerce liraya alınan deri koltuklara zarar verebilirler bu yüzden ki alanında uzman kişilere ihtiyacımız vardır.

Deri koltuk temizleme firması olarak müşterilerimize sorunsuz hizmet verdiğimizi ve alanın  da uzman kişiler ile çalıştığımızı belirtmek isteriz. Sizlere hizmet vermek bizim için bir gurur olmakla birlikte deri koltuklarınız ilk aldığınız günkü gibi temiz ve parlak olarak sizlere teslim edilmektedir.

Deri koltuklarınızı temizleme işlemlerini yerinde yaparak sizlerin uygun bulduğu tarih ve saat aralıklarında işinize engel olmayacak şekilde yapmaktayız.

Yerinde Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

Yerinde koltuk yıkama ile koltuklarınız ilk günkü temizliğine kavuşsun.

Deri Koltuk Temizleme

Deri Koltuk Temizleme.

Kullandığımız özel ürünler deri koltuklarınızı temizler, besler ve korur.

Yerinde Halı Yıkama

Yerinde Halı Yıkama

Halıfleks ve cami halısı gibi taşınmaz halıları yerinde temizliyoruz.