Beykoz Koltuk Yıkama

Akıllı telefonlardan aşağıdaki numaralara tıklayarak Simay Garantili Koltuk Yıkama için kolay arama yapabilirsiniz.

Deneyimli kadromuz ile garantili koltuk yıkama hizmeti sunmaktayız. Koltuk, Sandalye, Minder yıkama ..


Koltuk yıkama Hijyen

MEVSİM KIŞ OLSADA HIZMETE DEVAM

Koltuklarınızı silmeye uğraşarak boşa zaman kaybetmeyin. Çünkü silerken ne kadar kaliteli deterjan kullansanıza ve ne kadar güç sarf etsinizde sadece koltuk yüzeylerinde temizlik sağlayabilirsiniz. Asıl kir koltuğun yüzeyinden içine geçmiştir. Bu da sadece yıkayarak kesin temizlik sonucu verir.  Koltuk öyle kafanıza estiği zaman geçip yıkayabileceğiniz bir eşya olmadığı için, düşünürken bile sizde strese sebep olur. Bu stresli işten sizi kurtarıyor ve Beykoz Koltuk Yıkama firmasını tavsiye ediyoruz.

Hafta içi,  hafta sonu fark etmez. Yada kışın koltuklar hemen kurumaz diye dert etmeyin. Koltuklarınızı yıkadıktan sonra sadece 2 saat gibi kısa bir sürede kurutan Beykoz Koltuk Yıkama ekibi, verdiği bu hizmetlerle mevsimlere meydan okurken, İstanbul’un her yerine verdiği servis hizmeti ile mesafeleri de hiçe sayıyor.

%100 hijyenik ve kaliteli koltuk yıkama hizmeti veren Beykoz Koltuk Yıkama uygun fiyatlar sunarak sizleri memnun etmeye devam ediyor. Verdiği koltuk yıkama hizmetine garanti vermekle beraber, sadece sizin değil, evinizde bulunan herkesin sağlığını önemseyerek, kullandığı şampuanlarda da kaliteden vazgeçmiyor. Artık koltuklarınız kirlendiğinde ve lekelendiğinde şimdi ne yapacağım? Derdine son veriyorsunuz. Çünkü sizi düşünen, alanında uzman ve hızlı bir ekip var. Arayıp gün ve saat verdiğinizde, söz verdikleri saatte yanınızda oluyorlar. Hatta şimdi arayıp çağırabilirsiniz. Koltuklarınız yıkadıktan sonra sanki yeni alınmış gibi görünecek, sizde bu yeniliğin keyfini çıkaracaksınız.  Eğer çocuğunuz varsa, servisin yaptığı hijyenik temizlikten ekstra memnun kalacaksınız. 

Yerinde Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

Yerinde koltuk yıkama ile koltuklarınız ilk günkü temizliğine kavuşsun.

Deri Koltuk Temizleme

Deri Koltuk Temizleme.

Kullandığımız özel ürünler deri koltuklarınızı temizler, besler ve korur.

Yerinde Halı Yıkama

Yerinde Halı Yıkama

Halıfleks ve cami halısı gibi taşınmaz halıları yerinde temizliyoruz.