Ataşehir Koltuk Yıkama

Akıllı telefonlardan aşağıdaki numaralara tıklayarak Simay Garantili Koltuk Yıkama için kolay arama yapabilirsiniz.

Deneyimli kadromuz ile garantili koltuk yıkama hizmeti sunmaktayız. Koltuk, Sandalye, Minder yıkama ..


Koltuk yıkama Hijyen

EKONOMİK VE KALİTELİ HİZMET

Ev temizliğinde kullanılacak olan deterjandan, ısının ayarlanmasına kadar her bir ayrıntıya dikkat edilmesi gerekmektedir. Özenli bir temizlik yapılmadığında ne yazık ki koltuk ve halı üstlerimizdeki leke ve kirler çıkmayacağı gibi kumaşlar deforme olacak ve renkleri solacaktır. Ataşehir koltuk yıkama konusunda profesyonel olup, firma bünyesinde bulunan ve farklı görevleri üstlenmiş olan personel müşterilerini memnun etmek adına işlerine gerekli özeni göstermektedir. Bu özel hizmeti amatörce yalnız para amaçlı yapmakta olan firmalardan alınacak hizmetler sonrasında büyük can sıkıntıları yaşanacağı unutulmamalıdır

Para amaçlı amatörce çalışmakta olan firmalarda tercih edilen ucuz ve kalitesiz deterjanlar ile ev içerinde yapılacak olan temizlikte ne yazık ki bir takım sağlık sorunları yaşanabilmektedir. Alerjiye neden olan bu deterjanlar ayrıca koltuk ve halıların içine işlemeyecek olup, bu yüzdende eşyalarımız kirlerinden arınamayacaklardır. Çevresinde herkes tarafından ilk tercih olan Ataşehir koltuk yıkama firmasında ayrıca sanayi tipi en özel makinalarla battaniye, yorgan ve yastıklarda yıkanmaktadır. Özenle kurutulan tüm eşyalar kirlenmemeleri için paketlenmekte olup, sonrasında adreslere teslim edilmektedirler.

Diğer tüm eşyalardan temizliği daha zor olan özen isteyen yataklarımızın temizliğinde gerçekleştirmekte olan firma koltuklarda olduğu gibi yataklarda da kuru köpük uygulaması yapmaktadır. Vakumla çekilen köpükler yatağın ıslanmasına neden olmadığı gibi kirlerinden de arınmasını sağlamaktadır. Ataşehir koltuk yıkama ve diğer tüm hizmetlerinden faydalanarak tertemiz ve hijyenik mekanlara sahip olmak istiyorsanız, ge kalmadan firma ile gerekli iletişimleri sağlamalısınız.

Yerinde Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

Yerinde koltuk yıkama ile koltuklarınız ilk günkü temizliğine kavuşsun.

Deri Koltuk Temizleme

Deri Koltuk Temizleme.

Kullandığımız özel ürünler deri koltuklarınızı temizler, besler ve korur.

Yerinde Halı Yıkama

Yerinde Halı Yıkama

Halıfleks ve cami halısı gibi taşınmaz halıları yerinde temizliyoruz.